|
Toen u wegging werkte uw slot nog prima, maar bij terugkomst zit uw slot muurvast. Geen beweging in te krijgen! Komt dat even slecht uit! Geen nood, want als u ons spoednummer belt, dag of nacht, snelt een van onze slotenmakers naar u toe om u te helpen. Zo mogelijk repareert hij het slot voor u, en mocht dit niet mogelijk zijn, dan wordt uw weigerachtige slot direct vervangen. Voordelig, snel en schadevrij. Sleutel afgebroken in slotDan maar een baksteen door het raam gooien om naar binnen te komen? Niet nodig? Onze goedgetrainde en altijd vriendelijke monteurs hebben ervaring met nagenoeg alle sloten en weten precies hoe ze uw slot open kunnen krijgen, zelfs als er een stuk van de sleutel is achtergebleven in het slot. Cilinder eruit, nieuwe, goed werkende cilinder erin en klaar! Indien nodig wordt het hele slot vervangen. WachttijdenWachttijden bij slotenmaker Den Bosch? Daar doen we niet aan. Ons magazijn is goed gevuld met de meest gangbare onderdelen, zodat we u altijd snel kunnen helpen als dit nodig is. Onze monteur is altijd dichtbij, dus ook op hem hoeft u niet lang te wachten. Dus: als u buitengesloten staat, of uw sleutels verloren bent: bel ons servicenummer en zie hoe snel we zijn! Louche Loetje?Niet alle slotenmakers hebben een goede naam helaas. Al onze monteurs, zonder uitzonderingen, beschikken over een Verklaring Omtrent Gedrag. Ze zijn allemaal gecertificeerd en geregistreerd, zodat u uw klus met een gerust hart kunt overlaten aan onze vakmannen. Wij hebben maar een missie: u en uw eigendommen optimaal beveiligen met goed functionerend hang- en sluitwerk. Dag en nachtSloten kennen geen tijd, sleutels raken ook midden in de nacht verloren, inbrekers werken bij voorkeur niet met daglicht. Als u onze hulp nodig heeft dan zijn we er: ook midden in de nacht, ook op zon- en feestdagen. Uw slotenmaker Eindhoven, 365 dagen van het jaar, 24 uur per dag. |
Veelgestelde vragen
Wat kost het om mijn kapotte slot te repareren?▼
De kosten voor slotherstellingen variëren afhankelijk van het type slot en de schade. Onze slotenmakers geven u graag een vrijblijvende offerte. Bel ons servicenummer voor een precieze prijsindicatie.
Kunnen jullie ook buiten kantooruren helpen?▼
Ja, wij zijn 24 uur per dag en 7 dagen per week bereikbaar. Ook midden in de nacht en op zon- en feestdagen snelt een monteur naar u toe.
Hoe lang duurt het voordat jullie arriveren?▼
Onze monteurs bevinden zich altijd in de buurt, dus wachttijden zijn minimaal. Dankzij ons goed gevulde magazijn kunnen we u vrijwel altijd snel helpen.
Wat gebeurt er als mijn sleutel in het slot is afgebroken?▼
Onze ervaren monteurs kunnen het slot open krijgen zonder schade. Ze vervangen de cilinder of het hele slot indien nodig, zodat u snel weer naar binnen kunt.
Zijn jullie slotenmakers betrouwbaar?▼
Absoluut. Al onze monteurs beschikken over een Verklaring Omtrent Gedrag en zijn gecertificeerd en geregistreerd. U kunt uw klus met volledig vertrouwen aan ons overlaten.
